Állásajánlat az OSZMI-ban takarítói munkakör betöltésére

Az
Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet Nonprofit Kft.
állást hirdet
TAKARÍTÓI
munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő 4 vagy 6 órában

A munkavégzés helye:
Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet (1013 Budapest, Krisztina krt. 57.)

A munkakör betöltésének feltételei:
• Büntetlen előélet;
• Minimum 8 év általános iskolai végzettség;
• Pontos és precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:
• Azonnali kezdés, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Főbb feladatok, munkák:
Az intézetben található irodák, mosdók és közösségi terek napi takarítása, igényes munkavégzés, kulturált viselkedés.

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés;
• Cafetéria;
• Határozatlan idejű, bejelentett jogviszony.

Kiválasztási folyamat:

• Kérjük, a szakmai önéletrajzot az oszmi@oszmi.hu e-mail-címre küldjék március 30-án (csütörtök) éjfélig.

• Kollégánk néhány napon belül interjút egyeztet, ezen a találkozón az igazgatóság is részt vesz, a bér, valamint az egyéb kérdések megbeszélhetők.

• Néhány nap múlva elküldjük írásban is ajánlatunkat, akár azonnali munkakezdéssel.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.oszmi.hu honlapon szerezhet.

2023.03.16